Göze ve damağa hitap eden LEZZETLER
Öz-Aş Catering
   
Yönetim Kadromuz
   
Amacımız
   
Vizyonumuz
   
Temel Değerlerimiz
   
Teknik Alt Yapı
   
Kalite Belgeleri
   
Hammade ve Tedarik
   
Fotoğraf Galerisi
   
İletişim
     ÖZ AŞ CATERING
 
2001 yılından bu yana müşterilerimizin son ve kalıcı tercihi olma amacımız sürekli olarak sektörün en iyisi olma hedefini de beraberinde getirmiştir. Hizmet verdiğimi bu sektörde müşterilerimizin istek ve beklentilerini tüm çalışanlarımızın etkin ve eğitimli katılımı ile sürekli olarak daha üst seviyelerde karşılama gayretimiz artarak devam edecektir.

Hızla büyüyüp gelişen bir pazarda; sağlıksız mutfaklar ve ilkel servis yöntemleri kullanan bir çok irili ufaklı kuruluşun aksine büyük yatırımlar sermayemiz ile hijyenin ön planda olduğu modern bir tesis kalitenin bir takım çalışması olduğunu bilen uzman ve dinamik bir kadro ile daima ileriye doğru emin adımlarla ilerliyoruz.
 

 

Catering hizmetlerini Sağlıklı beslenme son derece titiz bir hijyen kontrolü taze ve en kaliteli ürünleri kullanımının yanı sıra yaratıcılık ve insanın eşsiz becerisi ile buluşturuyoruz.

Verdiğimiz hizmet beklentilerimizi en üst seviyede karşılaması, duyduğunuz memnuniyet ve güven bizim için gurur verici… Ve bu gurur bizimle paylaşmanızdan onur duyuyoruz.

Özaş Ailesi

 
Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. No: 22 Kurtköy Pendik İSTANBUL
Tel : 0216 378 47 73 - 378 13 83 Fax: 378 30 10
 
Design by Eks Tasarım